Odpalamy stronę

      Z ogromną radością witam Cię w miejscu, którego powstanie planowałam od dłuższego czasu. Wciąż nie mogę uwierzyć, że startujemy! Ta strona będzie platofrmą, która połączy w całość różne aspekty koordynowanego przeze mnie projektu: moją działalność rękodzielniczą, lifestyle’owe inspiracje, organizację naszych warsztatowych spotkań oraz (mam nadzieję, że już całkiem niedługo) kursy dziergania on-line!

      Chciałabym, aby to miejsce było totalnie nasze – i moje, i wasze! Niech to będzie przestrzeń pełna wzajemnej życzliwości, skupiająca społeczność w duchu STRESS LESS i GIRL POWER.

Instrukcja korzystania ze stony:

Czuj się tutaj jak u siebie – wpadaj na pogaduchy do kawki zawsze, gdy tylko przyjdzie ochota!

Nie bój się pytać – w naszej społeczności niemal zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie pomoże – przekonałam się o tym niejednokrotnie. Trzeba tylko zadać pytanie!

Zamiast osądzać – wspieraj – jeśli krytykujesz, to konstruktywnie. Przede wszystkim jednak doceniajmy siebie nawzajem!

Czerp dobrą enegię do woli i zostaw coś w zamian – jak śpiewają Timberlake i Beyonce: what goes around comes back around .

Dajcie znać, o czym chcielibyście poczytać!

2 Komentarze

  • Witam,
    Przez przypadek natknelam sie na Twoj profil na IG I tak oto dowiedzialam sie o tym nowym projekcie. Bardzo sie ciesze. Jestem zapalona entuzjastka dziergania ( druty, szydelko, nawet troche frywolitek) I chetnie dolacze do grupy dzielacej te zainteresowania.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie.

    • Dzień dobry, jak to miło! Projekt stale się rozwija, cudownie jest witać tu nowe osoby. Będzie sporo o drutach ale i o relaksie w ogóle. Ślę moc serdeczności!

Dodaj komentarz